4 Sterren Superieur

AVIVA make friends ****s

St. Stefan-Afiesl, Oberösterreich, Österreich
Accommodatie boeken
Neem contact met ons op
Heenreis
Vertrek:
  • W-Lan
  • Binnenbad
  • Sauna
  • Buitenzwembad
  • Huisdieren zijn hartelijk welkom
  • Voor groepen geschikt
  • Eigen zwemwater

WinterWonderWorld in AVIVA.
December tot maart.
Hoogte. Sunlamp. Een goed humeur. Winter in AVIVA heeft het allemaal!

Het kleurrijke programma varieert van skidoo skiën tot langlaufen met een eigen Nordic Test Center tot fakkeltochten met een stop voor glühwein op de AVIVA Alm. Vlokmagie en een rood wanggevoel inbegrepen.
Want wintervakantie in AVIVA betekent ontspannen, contacten leggen en het dagelijkse leven vergeten!

Počet pokojů/lůžek, Maximální obsazenost
  • aantal kamers: 102
  • aantal bedden: 102
Počet pokojů od každého typu pokoje
  • Eenpersoonskamer: 100
  • Suite: 2

Algemene uitrusting/inrichting

  • Verblijfsruimte
  • Bibliotheek/leesruimte
  • Tuin
  • Ligweide
  • Lift
  • Kluis/bewaarplaats
  • Schoenpoetsmachine
  • Souvenirshop
  • W-LAN (gratis)
  • Badplaats
  • Nachtportier
  • Receptie
  • WC

Gastronomie

  • Bar
  • Café
  • Restaurant
  • Tuin voor gasten
  • Avondprogramma
  • huiseigen produkten
Avondprogramma

vanaf 22.00 uur disco (vrijdag + zaterdag met DJ) vanaf 22.00 uur
AVIVA-ALM feest met DJ elke donderdag vanaf 21.30 uur

Sport- en vrijetijdsinrichting

  • Bergruimte (afsluitbaar)
  • Fietsparkeerplaats (afgesloten)
  • Schoenendroger
  • Tafeltennistafel
  • Droogruimte voor sportuitrusting

Welness-inrichting

  • Beautycentrum
  • Stoombad
  • Fitnessruimte
  • Binnenbad
  • Infraroodcabine
  • Massage
  • Sauna
  • Zwemvijver
  • Solarium
  • Buitenzwembad
  • Whirlpool

Servicebeheer

  • Autoverhuur
  • Strijkservice
  • Kantoorservice
  • Bagage-opslag
  • Fietsverhuur
  • Wasservice
  • Wekservice
  • Krantenservice
  • Roomservice
  • Begeleide tochten
Nog meer service

Vloerdrankjes, lobby
Verhuur van nordic walking-stokken in de zomer
Sneeuwschoen- / langlaufverhuur in de winter

Prijzen per persoon en nacht
  • Eenpersoonskamer: Vanaf € 128,00
  • Tweepersoonskamer: Vanaf € 98,00
  • Suite: Vanaf € 178,00
Algemene prijsinformatie

Ervaar AVIVA en ontdek online de beschikbaarheid. We geven u graag informatie per telefoon op +43 (0) 7216 37600 of per e-mail naar info@hotel-aviva.at! De volgende diensten zijn bij uw verblijf inbegrepen: AVIVA INCLUSIEF * Overnachting in de Mehrblick-kamer * Uitgebreid ontbijtbuffet * AVIVA Sweet Snack in de middag * Dagelijks 5-gangen diner, salade en kaasbuffet * AVIVA Dance Club voor feesten en avondprogramma * Outdoor & indoor activiteitenprogramma met body vital trainer voor lichaam, geest en ziel * gratis verhuur van mountainbikes en wandelstokken * 2.000 m2 spa met wellness-tuin, zwemvijver en whirlpool buiten * training in onze fitnessruimte * BodyCoach Vibro * badtas inclusief badslippers en huur badjas * Internet * IP TV Kamerprijzen - Mehrblick kamer voor 2 dagen / 1 nacht: 128, - euro toeslag vrijdag - zon- en feestdagen 20, - euro per persoon en nacht toeslag Suite 50, - per persoon en nacht meer informatie op www.hotel-aviva.at

Meer zicht kamer voor dubbele bewoning vanaf € 98,00


Mehr-BlickRoom voor eenpersoonsgebruik vanaf € 128,00

toeristenbelasting

€ 2,20

Betalingsmogelijkheden
debet- en creditkaarten
Pinkaart
Mastercard
Visa
overige betaalmogelijkheden
Contante betaling
Overmaking op giro/bank
Kortingen (leeftijd/groepen)
  • Kortingen voor reisbureaus/reisorganisaties
Kortingen (lidmaatschappen)
  • ÖAMTC-lid
Inlichtingen
  • Aantal congresruimten: 4
  • Grootste conferentiezaal: 140m²
  • Grootste conferentiezaal: 120 Personen
  • Grootste evenementenzaal: 140m²
  • Grootste evenementenzaal: 120 Personen
Hoofdprogramma

Ons hotelcomplex is ideaal als evenementenlocatie voor bedrijfsevenementen, conferenties en seminars. Uitgerust met de nieuwste technologie, overspoeld met licht en extreem ruim, bieden onze evenementenzalen ruimte voor uw hele bedrijfsploeg. De top uitgeruste seminariezalen in verschillende afmetingen zijn voorzien van glas en kunnen volledig verduisterd worden. Het overdekte voorplein biedt de mogelijkheid om grotere objecten zoals Nieuwe auto's etc. Verhoog de prestaties van uw medewerkers en geef ze een welverdiende pauze. Geniet van het prachtige Mühlviertel en laat u van top tot teen verwennen. Of het nu gaat om cultuur, sport, ontspanning, beleving of entertainment - bij AVIVA vindt u gegarandeerd het juiste ondersteunende programma voor uw bedrijf.

Evenementencentrum- gratis technische uitrusting
  • Beamer
  • Standaard technische uitrusting
  • W-Lan
  • Microfoon
Technische uitrusting

Internetaansluiting, kopieerapparaat, dvd-speler, scherm, geluidssysteem, microfoons, videorecorder, catering, videoprojector, flipchart

Details over de ruimte

Details over de ruimte
Naam van de ruimte Oppervlakte Bioscoop Parlement U-vorm Gala
A-VIVA 144100564042
B-VIVA 6660322226
C-VIVA 6050301826
D-VIVA 2610568
E-VIVA 2410568
F-VIVA 6248252022
G-VIVA 4432161416
BioscoopSeminarraum-Bestuhlung Theater
ParlementSeminarraum-Bestuhlung Parlament
U-vormSeminarraum-Bestuhlung U-Form
GalaSeminarraum-Bestuhlung Gala
A-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
B-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
C-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
D-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
E-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
F-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
G-VIVA

Ligging: in huis

Extra's
  • Met airco
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Telefoon
  • Video
  • Halfpension
Afstanden (in km.)
  • Station: 9 km
  • Uitrit autobaan: 50 km
  • Loipe: Direct gelegen
Parkeren
  • Parkeerplaatsen: 130
  • Parkeerplaats voor de bus: 2
Met openbaar vervoer
Met de auto - routeplanner

  • dagelijks geopend

Aantal sterren volgens de Kamer van Koophandel

4 Sterren Superieur


  • Austrian Convention Bureau
  • Bett+Bike ADFC
  • Bemiddelingsbureau Oberösterreich
  • Genotsland Oberösterreich
  • Voor groepen geschikt
  • Huisdieren toegestaan
  • Voor alleenreizenden geschikt
  • Geschikt voor mensen met allergie
  • Voor zakenreizigers geschikt
  • Geschikt voor seminars
  • Geschikt voor met vrienden
Seizoen
  • Voorjaar
  • Zomer
  • Herfst
  • Winter

Wendt u zich voor informatie tot het contact.

Entree
  • Toegang gelijkvloers
Verdere informatie
  • De lift is traploos of zonder drempels bereikbaar
  • Restaurant/café
  • Vergader- en seminarruimten
  • Buitenterrein
  • Sport- en vrijetijdsmogelijkheden

Contact & service


4 Sterren Superieur
AVIVA make friends ****s
Höhenweg 1
4170 St. Stefan-Afiesl

Telefoon +43 7216 37600
Fax +43 7216 3760 - 6
E-Mailinfo@hotel-aviva.at
Webwww.hotel-aviva.at
Nu boekenNu boeken
http://www.hotel-aviva.at

Vind ons ook op

Bezoek onze fansite en Facebook Bezoek ons videokanaal op YouTube
Contactpersoon
Christian Grünbart
Hotel AVIVA Betriebs GmbH


Telefoon +43 7216 37600

wettelijke contactgegevens

AVIVA make friends ****s
Höhenweg 1
-4170 St. Stefan-Afiesl
info@hotel-aviva.at
http://www.hotel-aviva.at

Vertretungsverhältnisse:
Hotel AVIVA Betriebs GmbH

Wij spreken de volgende talen

Duits
Engels

powered by TOURDATA