4 Sterren Superieur

SPA Resort Therme Geinberg

Geinberg, Oberösterreich, Österreich
Accommodatie boeken
Neem contact met ons op
Heenreis
Vertrek:
  • W-Lan
  • Binnenbad
  • Sauna
  • Buitenzwembad
  • Huisdieren zijn hartelijk welkom
  • Voor groepen geschikt
  • Niet-rokers

Počet pokojů/lůžek, Maximální obsazenost
  • aantal bedden: 353
Kamerinformatie
  • Panoramauitzicht
  • Airco
  • Kamers met tussendeur
  • Kamer voor mensen met allergie
  • Rolstoelkamer
Kamers accommodatie
  • Bad
  • Bad en wc gescheiden
  • Ligbad
  • Balkon
  • Douche
  • Föhn
  • Badjas
  • Minibar
  • Radio
  • Schrijftafel
  • Telefoon
  • TV
  • WC
  • W-Lan
  • Kluis op de kamer
© Therme Geinberg
ruimtes
  • Bad
  • WC

ruimtes
  • Bad
  • Balkon
  • WC
Inlichtingen en service
  • Badjas

© Therme Geinberg
© Therme Geinberg
ruimtes
  • Bad
  • Balkon
  • WC
Inlichtingen en service
  • Badjas
  • Niet-rokers

Algemene uitrusting/inrichting

  • Verblijfsruimte
  • Bibliotheek/leesruimte
  • Televisieruimte
  • Tuin
  • Internetcorner
  • Ligweide
  • Lift
  • Kluis/bewaarplaats
  • Schoenpoetsmachine
  • W-LAN (gratis)
  • Nachtportier
  • Receptie
  • WC

Gastronomie

  • Bar
  • Café
  • Ontbijtruimte
  • Restaurant
  • Imbiss/Jause
  • Tuin voor gasten
  • Avondprogramma

Kinderen

  • Kinderstoel
  • Kinderbed/babybed
  • Luierruimte

Sport- en vrijetijdsinrichting

  • Biljarttafel
  • Tennis
  • Tafeltennistafel

Welness-inrichting

  • Arts in huis
  • Beautycentrum
  • Stoombad
  • Fitnessruimte
  • Binnenbad
  • Thermenruimte van het hotel zelf
  • Infraroodcabine
  • Massage
  • Sauna
  • Solarium
  • Buitenzwembad
  • Whirlpool

Servicebeheer

  • Kantoorservice
  • Fietsverhuur
  • Receptie: constante bezetting
  • Transfer (vliegveld, station,…)
  • Wekservice
  • Krantenservice
  • Roomservice
Prijzen per persoon en nacht
  • Eenpersoonskamer: Vanaf € 199,00
  • Tweepersoonskamer: Vanaf € 149,50
  • Junior suite: Vanaf € 174,50
  • Suite: Vanaf € 226,50
toeristenbelasting

€ 2,20

Betalingsmogelijkheden
debet- en creditkaarten
American Express
Pinkaart
Diners Club
Mastercard
Visa
overige betaalmogelijkheden
Contante betaling
Innviertel cadeaubon
Kortingen (leeftijd/groepen)
  • Kinderen
  • Groepen
Inlichtingen
  • Aantal congresruimten: 7
  • Grootste conferentiezaal: 231m²
  • Grootste conferentiezaal: 250 Personen
  • Grootste evenementenzaal: 231m²
  • Grootste evenementenzaal: 250 Personen
Evenementencentrum- gratis technische uitrusting
  • Beamer
  • Standaard technische uitrusting
  • W-Lan
  • Microfoon

Details over de ruimte

Details over de ruimte
Naam van de ruimte Oppervlakte Bioscoop Parlement U-vorm Gala Cocktail Etage
Club A 77603024
Club B 77603024
Club C 77603024
Club II 44301818
Club III 665036281
Club IV 60503030
Kombination Club II+III 110805446
Konferenzzentrum (Club A,B+C) 23124012056210200
Salon 102803628
BioscoopSeminarraum-Bestuhlung Theater
ParlementSeminarraum-Bestuhlung Parlament
U-vormSeminarraum-Bestuhlung U-Form
GalaSeminarraum-Bestuhlung Gala
CocktailSeminarraum-Bestuhlung Cocktail
Club A

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Club B

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Club C

Ligging: In de open lucht

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Club II

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Club III

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Club IV

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Kombination Club II+III

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Konferenzzentrum (Club A,B+C)

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Salon

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Technische uitrusting
  • Internetaansluiting
Details over de ruimte
Naam van de ruimte Oppervlakte Hoogte van de ruimte
Orangerie 707 m
Sports & More - Halle 280 m
Orangerie

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
Sports & More - Halle

Ligging: in huis

Extra's
  • Daglicht
  • Verduistering
  • Halfpension
  • Avondeten
  • Ontbijt
Afstanden (in km.)
  • Station: 1 km
  • Luchthaven: 72 km
  • Uitrit autobaan: 16 km
Electro-laadpunt
  • laadstation voor elektrische auto's (gratis)
Met openbaar vervoer
Met de auto - routeplanner

  • dagelijks geopend

  • 1 Lelie
Aantal sterren volgens de Kamer van Koophandel

4 Sterren Superieur

  • Gouden Flipchart

  • AMA-fijnproeversregio
  • Bemiddelingsbureau Oberösterreich
  • ÖHV -Oostenrijkse hoteliervereniging
  • Bierregion Innviertel
  • Voor groepen geschikt
  • Huisdieren toegestaan
  • Geschikt voor senioren
  • Voor alleenreizenden geschikt
  • Geschikt voor mensen met allergie
  • Geschikt voor busgezelschappen
  • Geschikt voor gezinnen
  • Voor zakenreizigers geschikt
  • Geschikt voor seminars
  • Geschikt voor met vrienden
  • Geschikt voor twee
  • Kamer/woning voor niet-rokers aanwezig
Seizoen
  • Voorjaar
  • Zomer
  • Herfst
  • Winter

Rolstoelvriendelijk: er wordt niet voldaan aan alle wettelijke bepalingen van de ÖNORM. In principe is dit object geschikt voor rolstoelen en er is geen extra hulp nodig.

Entree
  • Toegang gelijkvloers
  • Zugang über Rampe
Verdere informatie
  • Gangbreedte (minstens 150 cm.)
  • Deurbreedte (minstens 80 cm.)
  • De lift is traploos of zonder drempels bereikbaar
  • Ingang van het gebouw
  • Restaurant/café
  • Invalidentoilet
  • Kamers
  • Sanitaire ruimte van het onderkomen
  • Terras/balkon
  • Vergader- en seminarruimten
  • Buitenterrein
  • Sport- en vrijetijdsmogelijkheden

Contact & service


4 Sterren Superieur
SPA Resort Therme Geinberg
Thermenplatz 1
4943 Geinberg

Telefoon +43 7723 8501 - 3017
E-Mailreservierung@therme-geinberg.at
Webwww.therme-geinberg.at/
https://www.therme-geinberg.at/

Vind ons ook op

Bezoek onze fansite en Facebook Bezoek ons op Instagram
Contactpersoon
Mijnheer Bernhard Sänger
TBG Thermenzentrum Geinberg BetriebsgesmbH
Thermenplatz 1
4943 Geinberg

Telefoon +43 7723 8501 - 3017
E-Mailreservierung@therme-geinberg.at
Webwww.therme-geinberg.at/

wettelijke contactgegevens

4*S Vitalhotel SPA Resort Therme Geinberg
Thermenplatz 1
AT-4943 Geinberg
reservierung@therme-geinberg.at
https://www.therme-geinberg.at/
UID: ATU 41394709

Vertretungsverhältnisse:
SPA Resort Therme Geinberg
Therm

Wij spreken de volgende talen

Duits
Engels

powered by TOURDATA