---
title: Fest der Nationen
url: "https://www.oberoesterreich.nl/nl/oesterreich-veranstaltung/detail/430299933/fest-der-nationen.html"
description: "Feest der Naties - Een Feest voor Iedereen13.00-17.00 uur in het Kursaal GallspachToegang: vrijRandprogramma:vanaf 10.00 uur: Thais Catering 13.00 uur: Opening en voorstelling van de naties14.00 uur: Optreden van de Voigasplattler15.00 uur: Thais Kookworkshop15.30 uur: Optreden van de Voigasplattler + Interactief deel voor bezoekers16.00 uur: Prijsuitreiking van de tekeningen van de basisschool Gallspach16.30 uur: Dansvoorstelling van Thai17.00 uur: Gezellige afsluitingMotto: Zamkuma & Genieten - elkaar leren kennen!We leven allemaal op één aarde, die we door landsgrenzen hebben verdeeld. Het feest moet bijdragen aan het beter leren kennen en begrijpen van de bezoekers, of ze nu lokaal of nieuwkomer zijn. Bij het samen zitten, misschien ook de een of andere culturele overeenkomst ontdekken. Het goede samenzijn bevorderen en nieuwe ideeën openen. Welke landen zijn vertegenwoordigd?Bosnië, Bulgarije, Kazachstan, Oostenrijk, Peru, Polen, Slowakije, Thailand, Turkije, HongarijeWat kunnen jullie verwachten?Traditionele kleding, muziek, kunst, foto's en video's, culinaire proeverijen en fascinerende gesprekken met de verschillende culturen. Prijsuitreiking van de tekeningen van de basisschool Gallspach."
image: "https://www.oberoesterreich.nl/fileadmin/user_upload/oberoesterreichNL/000Canto-Imports/SalzkammergutDachsteinWestSkiGebirge_OberoesterreichTourismusGmbHMoritzAblinger.jpg"
date: 2022-03-22
modified: 2026-05-06
---

# Fest der Nationen

Fest der Nationen
===================

  07.11.2026 / 13:00

  Gallspach, Kursaal Gallspach

  Kulinarisches, Kulinarisches Fest

 ![](https://assets.tourdata.at/260x195/473419/04849408B3A16F98943089BB9BC2F1063136A92307D9546D0FE22B8DA52E54AB/fest-der-nationen.jpg)

 [    ![Een kleurrijke poster voor het Feest van de Naties. Het nodigt uit tot een gastvrij evenement met traditionele maaltijden en muzikale optredens.](https://assets.tourdata.at/x550/473419/04849408B3A16F98943089BB9BC2F1063136A92307D9546D0FE22B8DA52E54AB/fest-der-nationen.jpg)  ](https://assets.tourdata.at/1920x/473419/04849408B3A16F98943089BB9BC2F1063136A92307D9546D0FE22B8DA52E54AB/fest-der-nationen.jpg)

 Hauptplatz 8
 4713 Gallspach

 [  Openen in Google Maps ](https://www.google.com/maps/search/?api=1&query=Hauptplatz%208%2C%204713%20Gallspach "link opent in nieuw tabblad") [  Openen in Apple Maps ](https://maps.apple.com/place?address=Hauptplatz%208%2C%204713%20Gallspach "link opent in nieuw tabblad")

   ![](https://static.ecmaps.de/staticmap.jpg?experience=webarchitektur-meta&lat=48.20645904541&lon=13.814148902893&width=991&height=450&project=ttg-basemap&zoom=2000&server=meta.tourdata.at)

  Vrije entree

 [ Evenementeninformatie ](#ttgCollapseBeschreibung)
-----------------------------------------------------

 Feest der Naties - Een Feest voor Iedereen

13.00-17.00 uur in het Kursaal Gallspach
Toegang: vrij

Randprogramma:
vanaf 10.00 uur: Thais Catering
13.00 uur: Opening en voorstelling van de naties
14.00 uur: Optreden van de Voigasplattler
15.00 uur: Thais Kookworkshop
15.30 uur: Optreden van de Voigasplattler + Interactief deel voor bezoekers
16.00 uur: Prijsuitreiking van de tekeningen van de basisschool Gallspach
16.30 uur: Dansvoorstelling van Thai
17.00 uur: Gezellige afsluiting

Motto: Zamkuma & Genieten - elkaar leren kennen!
We leven allemaal op één aarde, die we door landsgrenzen hebben verdeeld. Het feest moet bijdragen aan het beter leren kennen en begrijpen van de bezoekers, of ze nu lokaal of nieuwkomer zijn. Bij het samen zitten, misschien ook de een of andere culturele overeenkomst ontdekken. Het goede samenzijn bevorderen en nieuwe ideeën openen.

Welke landen zijn vertegenwoordigd?
Bosnië, Bulgarije, Kazachstan, Oostenrijk, Peru, Polen, Slowakije, Thailand, Turkije, Hongarije

Wat kunnen jullie verwachten?
Traditionele kleding, muziek, kunst, foto's en video's, culinaire proeverijen en fascinerende gesprekken met de verschillende culturen. Prijsuitreiking van de tekeningen van de basisschool Gallspach.

 [ Contact ](#ttgCollapseKontakt)
----------------------------------

 **Marktgemeinde Gallspach**
Hauptplatz 8-9, 4713 Gallspach

  Telefoon[+43 7248 62355](tel:+43724862355)
  E-Mail[gemeinde@gallspach.at](#mailto)
  Web[www.gallspach.at](http://www.gallspach.at)

 [ Evenementenplaats ](#ttgCollapseVeranstaltungsorte)
-------------------------------------------------------

 **Kursaal Gallspach**
Hauptplatz 8, 4713 Gallspach

 Telefoon [+43 7248 62355](tel:+43724862355)
 E-Mail<gemeinde@gallspach.at>

 [ Ligging ](#ttgCollapseAnreise)
----------------------------------

 [ Prijs ](#ttgCollapsePreise)
-------------------------------

- Vrije entree

 [ Geschiktheid ](#ttgCollapseEignung)
---------------------------------------

- Voor groepen geschikt
- Geschikt voor jongeren
- Geschikt voor senioren
- Voor alleenreizenden geschikt
- Geschikt voor met vrienden
- Geschikt voor twee
- Kind mag mee

 [ Toegankelijkheid ](#ttgCollapseBarrierefreiheit)
----------------------------------------------------

Wendt u zich voor informatie tot het contact.

 [Naar de website](http://www.gallspach.at)

 powered by [TOURDATA](https://www.tourdata.at "nieuw venster")
 [ ![TOURDATA Logo](https://www.oberoesterreich.nl/fileadmin/templates/global/images/Logo-Tourdata.png "TOURDATA Logo") ](https://www.tourdata.at "nieuw venster")